Zawodnicy MKS Trójka mają za sobą kolejne starty w jeździe figurowej na rolkach. Były emocje, była adrenalina i przede wszystkim piękne programy, które zachwyciły publiczność.
Każdy występ to krok naprzód – nowe doświadczenia, przełamywanie własnych barier i ogromna satysfakcja z jazdy. Jesteśmy dumni z naszych zawodników za ich determinację i zaangażowanie.
Dziękujemy za wsparcie i trzymanie kciuków.
Wyniki:
Wiktoria Woch – 1 miejsce
Ksawery Głowacki – 1 miejsce
Kaja Siwiec – 1 miejsce
Weronika Korecka – 1 miejsce
Urszula Szulc – 1 miejsce
Julia Bosiacka – 1 miejsce
Marianna Szłyk – 1 miejsce
Marianna Drobysz – 1 miejsce
Blanka Głowacka – 2 miejsce
Oliwia Zaborowska – 3 miejsce
Kaja Lewandowska – 3 miejsce
Konstancja Olszewska – 3 miejsce
Maria Ćwiklińska – 4 miejsce
Aleksandra Wesołowska – 6 miejsce
Iza Bochat – 7 miejsce
Anna Mościcka – 11 miejsce
Anna Szłyk – 12 miejsce
Michalina Siwiec – 12 miejsce
Wiktoria Korecka – 14 miejsce















