Zawodnicy Trójki reprezentowali nasz klub podczas zawodów w Elblągu w jeździe figurowej na rolkach.
To był weekend pełen emocji, sportowej rywalizacji i pięknych występów na wysokim poziomie.
Gratulujemy wszystkim startującym. Dziękujemy trenerom oraz rodzicom za wsparcie i doping.
Wracamy z nowymi doświadczeniami, motywacją i pięknymi wspomnieniami.
Wyniki :
1 m. Kaja Siwiec
1 m. Blanka Głowacka
1 m. Ksawery Głowacki
1 m. Weronika Korecka
1 m. Marianna Drobysz
3 m. Maria Ćwiklińska
3 m. Izabela Bochat
4 m. Marianna Szłyk
8 m. Wiktoria Korecka
13 m. Michalina Siwiec
14 m. Anna Szłyk
Wielkie brawa :))))








