Puchar Elbląga 2026

  • 19 maja, 2026

Zawodnicy Trójki reprezentowali nasz klub podczas zawodów w Elblągu w jeździe figurowej na rolkach.

To był weekend pełen emocji, sportowej rywalizacji i pięknych występów na wysokim poziomie.

Gratulujemy wszystkim startującym. Dziękujemy trenerom oraz rodzicom za wsparcie i doping.

Wracamy z nowymi doświadczeniami, motywacją i pięknymi wspomnieniami.

Wyniki :

1 m. Kaja Siwiec

1 m. Blanka Głowacka

1 m. Ksawery Głowacki

1 m. Weronika Korecka

1 m. Marianna Drobysz

3 m. Maria Ćwiklińska

3 m. Izabela Bochat

4 m. Marianna Szłyk

8 m. Wiktoria Korecka

13 m. Michalina Siwiec

14 m. Anna Szłyk

Wielkie brawa :))))